• +90 236 772 8002
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
trende

Eda Termal Yeni Restoranı ile hizmetinizde

Ramazan’da Eda Termal
Eda Termal, 250 kişi kapasiteli restoranda, zengin menü çeşitleri ile iftar ve toplu yemek organizasyonlarında kaliteyi uygun fiyata sunuyor.

Alanında uzman personeli ve 20 kişiye kadar yapılan organizasyonlarda ücretsiz servis hizmeti veren, Eda Termal; ayrıca Ramazan Ayı boyunca konaklamalarınızda % 50’ye varan indirim imkanı sunuyor.

Genel Müdürümüz Melek Deniz: “Farkı Farkedeceksiniz...”

Eda Termal Genel Müdürümüz Melek Deniz: “Eda Termal (Eski Urganlı Kaplıcaları) olarak 2013 yılından buyana yapılan modernizasyon ve yenilikler ile Turgutlu ve çevresine yakışan bir tesis oluşturduk. Her geçen gün yenilenen tesisimiz, hizmet kalitesi ve dağıttığı şifa ile bölgede tercih edilen bir marka oldu. Kaplıca suyu ve mineral değerleri açısından, eşsiz bir şifa kaynağı olan suyumuz, Türkiye’de bu konuda hatırı sayılır bir üne sahip. Suyumuz, banyo ve içme olarak bir çok rahatsızlığın tedavisinde önemli rol oynuyor...

Öte yandan bu yıl ilk olarak yeni restoranımızda iftar ve termali birleştiriyoruz. Restoranımızda Ramazan Ayı boyunca hazırladığımız birbirinden farklı menüler her bütçeye uygun fiyatlar ile Hizmet verecek olmanın heyecanını yaşıyoruz” misafirlerimizi tesisimize bekliyoruz.

385 Görüntüleme

Eda Termal Otel Urganlı Kaplıcaları Cambazlı Köyü Ahmetli/Manisa

Eda Termal Otel, hem yalnız kalarak sükunet bulmanız; hem de sosyalleşerek eğlenebilmeniz için detaycı bir yaklaşımla projelendirilmiştir.

İletişim Bilgileri

  • Adres

    Cambazlı Köyü Ahmetli / Manisa

  • Email

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

  • Telefon

    +90 236 772 8002

Sosyal Medya

Üst